Wiedza

dzięki przekazywanej przez nas wiedzy, klienci rozumieją wpływ zmian prawnych na ich biznes
bt_bb_section_bottom_section_coverage_image

Dzielimy się wiedzą

zapewniamy klientom wsparcie merytoryczne na wiele sposobów
https://nowastrona.ipsolegal.pl/wp-content/uploads/2021/06/AdobeStock_183408306-scaled.jpeg
01
szkolenia i rozwój

Nasz zespół poza świadczeniem usług prawnych i biznesowych – organizuje i prowadzi szkolenia dedykowane w szczególności dla przedsiębiorców, kadry menadżerskiej i członków organów zarządzających.

Tematyka i program szkolenia jest w każdym przypadku precyzyjnie dostosowany do wymagań i potrzeb Klienta.

Skupiamy się przede wszystkim na zagadnieniach objętych problematyką z zakresu kontraktów, windykacji należności, ochrony danych osobowych, odpowiedzialności członków zarządu oraz zagadnień pracowniczych.

Szczególną wagę przykładamy do zagadnień ochrony przedsiębiorców przed zagrożeniami, które mogą skutkować sankcjami.

Ponadto uczestnicy naszych szkoleń po ukończeniu szkolenia otrzymują precyzyjnie przygotowane materiały, które pozwalają wykorzystać zdobytą wiedzę w praktyce zawodowej.

02
usługa aktualizacji prawnych

Nasz zespół zapewnia cotygodniową aktualizację on-line zmian prawnych. Aktualizacje te obejmują obszary prawa krajowego i międzynarodowego. W naszych raportach uwzględniamy również zmiany regulacyjne.

W aktualizacjach skupiamy się na praktycznych aspektach zmiany prawnych i każdorazowo dostosowujemy je do specyficznych potrzeb poszczególnych sektorów rynku i indywidualnych wymagań klientów.

03
gorąca linia

Naszym klientom oferujemy również bezpośredni dostęp do gorącej linii. Ta funkcja umożliwia klientom bezpośredni kontakt (telefoniczny lub mailowy) z prawnikiem  w celu uzyskania odpowiedzi na nieformalne pytania prawne.

04
burza mózgów przy kawie

Naszym klientom zapewniamy możliwość odbycia nieformalnych rozmów z liderami praktyki na temat rozwoju działalności, oceny ewentualnych przeszkód prawnych z którymi będą musieli się zmierzyć oraz na temat wyboru odpowiednich rozwiązań. Wszystko to w przyjaznej atmosferze i bez ponoszenia dodatkowych kosztów.

05
zarządzanie wiedzą

Nasz model współpracy przewiduje też opracowywanie i ocenę bazy danych, know-how, dedykowanych stron wiedzy, list kontrolnych oraz doradztwo w zakresie korzystania z systemów zarządzania wiedzą.